Podwykonawca ślubny

Organizujecie samodzielnie ślub i nie wiecie czy stawka, którą oferuje Wam podwykonawca ślubny jest odpowiednia? Nic dziwnego. Nie często korzysta się z usług florystki, kupuje zaproszenia ślubne czy zatrudnia fotografa. Dziś na blogu małe podpowiedzi o tym, jak nie przepłacać za podwykonawcę.

Konsultantka ślubna zawsze pomocna

Konsultanta ślubna jest w stanie stworzyć listę usługodawców dopasowanych do Waszego budżetu ślubnego tak, aby zachować jak najwyższą jakość usług, a jednocześnie nie przepłacić za danego podwykonawcę. Wedding plannerka doskonale wie jakie są średnie ceny na rynku i jest w stanie doradzić Wam, na czym nie oszczędzać, a u kogo ile wymagać za podaną cenę. Na czym nie oszczędzać organizując ślub -artykuł na ten temat, również znajdziecie na blogu.

 

         Podwykonawca ślubny          Podwykonawca ślubny

Organizacja ślubna bez pomocy

Jeśli zdecydowaliście się sami zorganizować przyjęcie ślubne, zróbcie dokładne badanie rynku wśród poszukiwanych usługodawców. Pytajcie o oferty i dokładnie sprawdzajcie zakres usług danego podwykonawcy. Przy organizacji ślubu krok po kroku ważne jest, abyście nie stracili kontroli nad jakością oferowanych usług. Taniej nie koniecznie oznacza lepiej, a „więcej w cenie” nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem. Dla przykładu- fotograf oferujący 300 zdjęć reportażu ślubnego będzie bardziej profesjonalny od tego oferującego 1500 zdjęć. Dlaczego? Bo każde zdjęcie trzeba odpowiednio wyretuszować i dokładnie przejrzeć. Z całą pewnością tymi 300 zdjęciami będziecie się chwalić przed znajomymi, natomiast z tych 1500 większość odrzucicie. Jednak, aby kierować się tą zasadą, należy brać pod uwagę również inne czynniki.

Podwykonawca ślubny

Nie zatrudniajcie podwykonawcy tylko dlatego, że ktoś Wam go polecił. To jeden z częstszych błędów popełnianych przez pary młode. Starannie dobierajcie swoich podwykonawców, zgodnie z Waszymi oczekiwaniami. To, że na ślubie koleżanki sprawdził się dany zespół nie oznacza że u Was również się sprawdzi. Każda para młoda ma inne preferencje dotyczące muzyki, przerw i organizowanych zabaw. Najpierw dokładnie sprawdźcie danego podwykonawcę i porozmawiajcie z nim nawet o najmniejszych szczegółach. Dopiero później sugerujcie się poleceniami od znajomych.

Usługi weselne a priorytety

Stwórzcie listę priorytetów dotyczących każdego podwykonawcy. Dopiero na jej podstawie szukajcie swoich usługodawców. Dzięki temu unikniecie nieporozumień podczas podpisywania umowy czy wykonywania usługi. Ustalcie dokładnie na czym Wam zależy a na czym niekoniecznie. Ułatwi Wam to negocjować cenę i szukać idealnych rozwiązań.

Zapraszam również do lektury na temat: Jak oszczędzić na organizacji ślubu i wesela?

                                                                                Podwykonawca ślubny                Podwykonawca ślubny

Komentarz do “Podwykonawca ślubny

  • 20/12/2018 o 13:21
    Permalink

    Na weselu sporo można zaoszczędzić, o ile tylko wybierze się odpowiednią salę weselną. Ja za organizację wesela w Zajeździe Jurajskim nie zapłaciłem jakoś bardzo dużo, a mimo wszystko wieloma rzeczami nie musiałem się przejmować. Polecam takie miejsca. 😉

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *