Po co Wam konsultantka ślubna?

Pewnie wielu z Was zastanawia się, po co Wam Konsultantka ślubna?

Sami doskonale wiecie jak ma wyglądać Ten Dzień, w internecie jest mnóstwo materiałów na temat organizacji. Wszystko wydaje się takie proste i łatwe, więc po co Wam ta konsultantka ślubna?

Z jednym się z Wami zgodzimy – na początku jest łatwo. Wystarczy wybrać termin, salę oraz zespół muzyczny. Problem pojawia się w momencie kolejnych decyzji. Nagle okazuje się, że wybór sali to dopiero początek- przecież jeszcze trzeba wybrać florystkę, dekoratorkę, cukiernika, ustalić menu oraz usadzić gości. Trzeba zadbać o fotografa, kamerzystę, kosmetyczkę, fryzjera, podziękowania dla gości i rodziców, atrakcje weselne, kierowcę i wiele wiele innych usług.. W tym natłoku obowiązków, niestety przestaje być widoczny cel ceremonii. Zapominacie. że tak naprawdę to Wy jako Para Młoda jesteście tego dnia najważniejsi. To Wasze szczęście a nie zmęczenie ma być widoczne nie tylko dla gości, ale przede wszystkim dla Was!

Konsultantka ślubna

To właśnie Wasze Szczęście, ma na celu konsultantka ślubna.

To ona ma sprawić, że Dnia Ślubu nie będziecie kojarzyć ze stresem i obawą „czy wszystko wyjdzie dobrze?”.

Każda organizacja ślubu oraz przyjęć rodzinnych sprawia nam ogromną radość. To dla nas nie tylko praca, ale przede wszystkim przygoda. Uwielbiamy poznawać historię zakochanych w sobie osób, którą możemy przełożyć na ich ślub. To dla nas magiczny czas i szansa na spełnienie czyjegoś marzenia.

Tak, dla nas konsultantka ślubna jest osobą spełniającą marzenia.

Przejmując wszystkie obowiązki związane z organizacją ślubu, dajemy Wam gwarancję spokoju. Oczywiście nie oznacza to wykluczenia Was z podejmowania tak ważnych decyzji. O wszystkim na bieżąco Was informujemy, przedstawiając najlepszych dla Was podwykonawców. Ostatecznie to Wy decydujecie, jak będzie wyglądał Wasz ślub. My szukamy dla Was podwykonawców, dajemy inspiracje, pilnujemy budżetu, służymy radą oraz pilnujemy aby wszystko przebiegło zgodnie z planem.

Konsultantka ślubna

Pamiętajcie,  że konsultantka ślubna może pomóc Wam zaoszczędzić pieniądze!

Współpracujemy z wieloma firmami branży ślubnej, oferujące nam wyjątkowe rabaty, które dajemy Wam. Oczywiście, nie musicie decydować się na podwykonawców z naszego katalogu.

Jeśli nadal nie czujecie się przekonani do współpracy z nami- wypełnijcie formularz kontaktowy! Umówimy się na niezobowiązującą kawę, na której dokładnie opowiemy Wam na czym polega nasza praca 🙂

Kliknij TU, aby się z nami skontaktować! 🙂

Jeśli jesteście chętni na spotkanie się z nami, prosimy o wypełnienie ankiety, w celu przygotowania wstępnej oferty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *