Konsultantka ślubna

O agencji ślubnej Felix Felicis

Felix Felicis to eliksir szczęścia z serii książek o czarodzieju – Harrym Potterze. Dlaczego taką nazwę posiada agencja ślubna? Bo jestem nie tylko konsultantką ślubną. Jestem czarownicą (taką dobrą wróżką😊), która zaczaruje Wasze wesele! To co mnie wyróżnia, to umiejętność organizowania wyjątkowego, bo magicznego ślubu. Jeśli chcecie, aby Wasze wesele było niezapomniane – lepiej nie mogliście trafić! 😊

Moim głównym celem, jako wedding planner’a jest organizacja ślubu krok po kroku, tak aby para młoda była w pełni zadowolona z osiągniętych efektów. Przy każdej organizacji wesela i ślubu staram się pracować zgodnie z marzeniami pary młodej. Planowanie wesela to piękny okres czasu,  który powinno się spędzić w pełni szczęścia. Dlatego też jednym z moich zadań jest zniwelowanie stresu i odciążenie z zadań przyszłej pary młodej związanych z organizacją ślubu.

Felix Felicis to agencja ślubna dająca szczęście

Nazwa mojej firmy, dosłownie oznacza szczęście i to właśnie nim, kieruje się organizując wesela. Jako konsultant ślubny, przejmuję większość obowiązków (albo wszystkie 😊) związanych z planowaniem ślubu. I sprawia mi to ogromną satysfakcję. Organizacji wesel nie traktuje jako pracy, ale jako zajęcie sprawiające mi przyjemność. Dlatego każda para młoda może mieć pewność, że z pełnym zaangażowaniem zajmę się planowaniem ślubu.

Konsultantka ślubna a przygotowania do ślubu

Jak już wspomniałam, organizacja wesela jest dla mnie cudownym zajęciem. Dlatego też zawsze staram się pracować w przyjaznej atmosferze, nawiązując jak najlepsze relacje z parą młodą. Zależy mi na wspieraniu zarówno przyszłej panny młodej jak i pana młodego, o każdej porze dnia i nocy.

Pracuje w kilku etapach, tak aby zorganizować ślub na miarę potrzeb, budżetu i upodobań przyszłej pary młodej.

Nawiązując współpracę, zaczynam od spotkania zapoznawczego, na którym ustalamy wszystkie szczegóły i harmonogram. To para młoda decyduje o formie naszej współpracy – możemy kontaktować się e-mailowo, telefonicznie lub przy kawie.  W zależności od ustaleń, dopracowuje indywidualny harmonogram przygotowań ślubnych wraz z propozycjami najlepszych podwykonawców, których jako konsultantka ślubna znam wielu.

Gwarantuję, że planowanie wesela z Felix Felicis będzie bardzo przyjemne!

Ukończyłam bardzo dobry kurs wraz z praktykami, jakie zaoferowała mi firma Ślub 4U, dzięki czemu jestem gotowe na wszelkie wyzwania.

 konsultantka ślubna

Zapraszam do zapoznania się z ofertą kompleksowej organizacji wesela

oraz do kontaktu!