O czym powinna pamiętać Panna Młoda?

W Ten Dzień wszystko musi wyglądać idealnie – ta myśl przechodzi przez głowę każdej Panny Młodej. Zadanie to, nie jest trudne do wykonania. Wystarczy, że wcześniej stworzycie listę zadań i istotnych kwestii pt. „O czym powinna pamiętać Panna Młoda?”. W dzisiejszym artykule, opowiemy Wam o najczęstszych detalach, zapominanych przez przyszłe Żony.

O czym powinna pamiętać Panna Młoda

O czym powinna pamiętać Panna Młoda:

Strój na przedślubny poranek

Zanim założycie suknię ślubną, czeka Was pół dnia przygotowań. Zarówno do zrobienia makijażu jak i fryzury potrzebujecie specjalnie przygotowanych do tego ubrań. Nasza propozycja – bluzka z dużym dekoltem lub rozpinana, która umożliwi Wam szybkie i łatwe przebranie się, bez zniszczenia fryzury.

Mała uwaga – jeśli przy przygotowaniach, będzie towarzyszyć Wam fotograf lub kamerzysta, załóżcie ubranie, w którym również będziecie się pięknie prezentować.

Harmonogram dnia ślubu

Nie odkładajcie stworzenia harmonogramu dnia ślubu. Przemyślcie dokładnie każdy etap przygotowań i zanotujcie szacowany czas na jego wykonanie, pamiętając o zapasie między kolejnymi zadaniami.

Stworzeniem i dopilnowaniem harmonogramu może zająć się konsultant ślubny. Dzięki temu plan będzie stale kontrolowany, a Wy w spokoju będziecie przygotowywać się do ceremonii.

Parasolka

Nawet jeśli nie zanosi się na deszcz, warto abyście miały ze sobą parasolkę. Nie tylko unikniecie zmoknięcia, ale także zbyt intensywnego słońca.

Koszula dla Pana Młodego

Któż z nas nigdy przypadkiem nie pochlapał sobie stroju? Na wszelki wypadek, przygotuj zapasową koszulę dla swojego wybranka.

Kosmetyczny niezbędnik

Jeśli po przyjęciu nie śpicie we własnym mieszkaniu, przygotuj dzień wcześniej niezbędnik z najważniejszymi kosmetykami. Zapewne do poprawin będziesz przygotowywać się już bez pomocy makijażystki, dlatego w miejscu noclegu musisz mieć wszelkie niezbędne kosmetyki, a także strój na zmianę.

Przedślubny posiłek

Nie omijajcie śniadania zanim zaczniecie przygotowania do ślubu. Nawet jeśli przez stres nie będziecie czuli głodu, kwestii posiłku nie możecie pominąć. Zjedzcie lekkie śniadanie, a unikniecie burczenia w brzuchu podczas uroczystości.

Buty na zmianę!

Absolutna konieczność! Cały dzień i noc na szpilkach to wyzwanie dla każdej kobiety. Nawet jeśli chodzisz w nich codziennie, przygotuj zapasową parę na płaskim (lub niższym) obcasie. To wyjątkowy dzień i nie możesz sobie pozwolić na poczucie dyskomfortu i obtartych stóp.

o czym powinna pamiętać panna młoda?

Osoba kontaktowa

Zdecydowanie będziecie potrzebować osoby, która będzie dostępna pod telefonem cały czas. Jeśli korzystacie z usług wedding plannera – problem z głowy. Konsultant ślubny odpowie na wszystkie pytania gości (np. kiedy wyjeżdża bus do hotelu), a także będzie w stałym kontakcie ze wszystkimi usługodawcami. Ważne, aby do osoby kontaktowa miały numer telefonu wszyscy zainteresowani.

Pamiętajcie, że większość podwykonawców chce rozliczyć się za usługi, zaraz po ich wykonaniu. Jeśli nie chcecie się zajmować formalnościami w dniu ślubu, powinniście wyznaczyć odpowiedzialną za to osobę.

Solarium

Nie korzystaj z tego sposobu opalania co najmniej 3 dni przed uroczystością. Nadmierne opalanie jest jednym z najczęstszych błędów popełnianych przez przyszłe Panny Młode. Makijaż ślubny utrzyma się dużo krócej na sparzonej skórze. Dodatkowo przez solarium może się zwiększyć potliwość, przez co podkład będzie tworzył bardzo brzydki efekt. Opalając się na solarium możesz doprowadzić do powstania plam na skórze, a także poparzyć ją, przez co będziesz cała czerwona.

Mamy nadzieję, że już wiecie „O czym powinna pamiętać Panna Młoda?” i przygotujecie się do tego dnia perfekcyjnie.

Jeśli macie inne pomysły, które można wpisać na listę – piszcie w komentarzach! ☺

Zapraszamy również do kontaktu – chętnie pomożemy Wam z koordynacją dnia ślubu ☺

Komentarz do “O czym powinna pamiętać Panna Młoda?

  • 23/11/2018 o 13:20
    Permalink

    Bardzo fajny artykuł! Im wcześniej zaczniemy przygotowania, tym większe pradowopodobieństwo, że wszystko zostanie zapięte na ostatni guzik. Z właśnego doświadczenia wiem, że nie warto czekać na ostatnią chwilę. Apropo pamiętania o wszystkim, polecam przeczytać sobie ten artykuł: http://kapitankamera.pl/8-pytan-wyborem-kamerzysty-weselnego. Mnie się to przydało, jak szukałam kamerzysty weselnego.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *