Jakie atrakcje na przyjęcie weselne?

Dziś na wesoło –  atrakcje weselne!

Zdecydowanie czas na oczepiny się skończył. Zarówno orkiestry muzyczne, jak i sami goście, coraz rzadziej chcą brać udział w zabawach typu „które ucho należy do mojego męża” albo „przebijanie balona ciałem”. Większą popularnością cieszą się zabawy, które angażują wszystkich gości w wspólną zabawę, np. taniec bengalski. Jednak zdecydowanym trendem stały się atrakcje dodatkowe jak Fotobudka, Fireshow czy pokazy iluzjonisty.

Przedstawiamy nasze propozycje na niezapomniane atrakcje weselne:

– Prosecco Van

To nietuzinkowa atrakcja weselna, tworząca przyjemność dla oczu i podniebienia. Zachwyca wyglądem. To zdecydowana nowość na rynku usługodawców ślubnych. Z Vana można napić się pysznego Prosecco lanego prosto z kija oraz oryginalnymi, schłodzonymi kraftowymi piwami. Można stwierdzić, że ta atrakcja weselna jest nowym wydaniem wiejskich stołów.

atrakcje weselne

-Fotobudka

Coraz częściej spotykana na weselach. Ta forma atrakcji gwarantuje wyjątkową pamiątkę przyjęcia. Świetnym rozwiązaniem jest dołączenie do fotobudki księgi pamiątkowej- goście robią sobie zdjęcie, drukują je i wklejają do albumu , podpisując życzeniami dla Pary Młodej. Naszym zdaniem fotobudka klasyfikuje się jako jedno z najlepszych rozwiązań w kategorii „Atrakcje weselne”.

atrakcje weselne

-Iluzjonista

Idealnie podkreśla magię ślubu. Profesjonalny iluzjonista zrobi show, które na długo zapadnie w pamięci Waszym gościom. Taka osoba może być zatrudniona również w formie animatora dla dzieci. Wybór iluzjonisty nie może być przypadkowa. Jedna wpadka i cały pokaz się zepsuje.

atrakcje weselne

-Animator

Jeśli na Waszym weselu będzie co najmniej 5 dzieci, to poważnie zastanówcie się nad zatrudnieniem osoby, która będzie dostarczała im rozrywki. Dzięki animatorowi, rodzice mogą bez obaw udać się na parkiet 🙂 Dobry animator ma na swoim wyposażeniu różnego rodzaju materiały służące zabawie z dziećmi. Polecamy szczególnie tych, którzy dodatkowo przebierają się w kostiumy z bajek.

-Fireshow

To jedna z najbardziej niebezpiecznych, a zarazem najbardziej zjawiskowych atrakcji weselnych. „Zabawa” ogniem potrafi zachwycić zarówno młodszych jak i starszych uczestników przyjęcia. Nie każdy może sobie pozwolić na wynajęcie specjalistów od Fireshow. Jeśli Wasz ślub znajduje się w miejscu, bez pustej przestrzeni na dworze – powinniście poszukać innej atrakcji. Na tego typu pokazach, wystarczy ułamek sekundy i chwila nieuwagi, aby ogień wymknął się spod kontroli.

atrakcje weselne

-Bańki mydlane

Bardzo trudny temat. Bańki mydlane pasują na atrakcje weselne, ale niestety mogą nie spełnić Waszych oczekiwań. Puszczone podczas przyjęcia weselnego, sprawią że podłoga będzie lepka od płynu, a goście weselni mogą lekko zamoczyć sobie włosy i stroje. Mimo to, efekt na zdjęciach jaki dają bańki mydlane jest przepiękny <3 Jeśli chcecie skorzystać z tej formy atrakcji – wykorzystajcie ją podczas np. sesji narzeczeńskiej.

-Świecące napisy

Kolejny HIT! Która para nie chciałaby mieć zdjęcia z napisem LOVE? Sama chętnie robię sobie takie zdjęcia 😉 Świecące napisy oprócz funkcji atrakcji weselnej, również pełnią rolę przepięknej dekoracji. Więc jeśli lubicie podążać za trendami plus szukacie oryginalnej dekoracji – na Waszym weselu nie może zabraknąć świecącego napisu.

Wymieniłyśmy Wam jedynie kilka możliwości, jakie oferują atrakcje weselne.

Piszcie w komentarzach Wasze pomysły! 🙂

 

I oczywiście zapraszamy do obejrzenia galerii z atrakcjami weselnymi naszych podwykonawców!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *